Відділ освіти повідомляє

Дата: 18.08.2017 14:57

Готовність ДНЗ ясла-садка «Пурпурова квітка» до прийому дітей

15 серпня 2017 року комісією, складеною з представників відділу освіти на чолі з інспектором дошкільного виховання, позашкільної роботи Внук О.Д., було відвідано Абрикосівський дошкільний навчальний заклад ясла-садок «Пурпурова квітка». Причиною візита стала перевірка готовності до відкриття ДНЗ після ремонтних робіт та прийому малечі.

З 01.08 по 16.08 в Абрикосівському ДНЗ було проведено поточний ремонт приміщень та ігрових майданчиків, приведено у належний стан територію закладу.

Під час ремонту побілено та пофарбовано групові кімнати, харчоблок, приміщення пральні, кабінети, коридори, сходи. Відремонтовано та пофарбовано обладнання на ігрових майданчиках. Замінено плафони у музичній та спортивній залі, електричну плиту на харчоблоці і встановлено додатковий холодильник.

Для проведення ремонту із бюджету було виділено коштів:

• на матеріали – 4100 грн.,
  • плафони – 2200 грн.,
  • електроплита – 15000 грн.,
  • холодильник – 7000 грн.

Активну участь у проведенні ремонтних робіт та наданні матеріальної допомоги в сумі 1510 грн. взяли батьки вихованців. Не залишилася осторонь і спонсор Дардан Н. Б., виділивши кошти у розмірі 2000 грн. Колектив дошкільного закладу висловлює всім щиру подяку.

Перевіряючи стан  готовності ДНЗ до відкриття, було зроблено декілька зауважень  завідувачу Абрикосівського ясла-садка Шараєвій Т. О. та персоналу, а саме:

• підписати столи,  постільну білизну та ліжка відповідно;
  • перевірити стан вогнегасників;
  • зробити вологе прибирання;
  • скосити траву на невеликій ділянці території садочка.

На зауваження інспектора дошкільного виховання Олени Дмитрівни було відреаговано миттєво.

В цілому можна вважати ДНЗ ясла-садок «Пурпурова квітка» готовим до початку прийому дітей після ремонту.

Згідно розпоряджень сільського голови №125 і №126  від 15 серпня 2017 року «Про створення комісії по прийому готовності ДНЗ «Ягідка» до початку нового 2017-2018 навчального року» та «Про створення комісії по прийому готовності ДНЗ «Пурпурова квітка» до початку нового 2017-2018 навчального року» відповідно, 22 серпня 2017 року буде проведено перевірку дитячих садочків с-ща Абрикосівка та с. Великі Копані на готовність до нового навчального року та опалювального сезону.

Плідної всім роботи!