14 Вересня, 2018 р., 09:32

05 Вересня, 2018 р., 15:15
 На роботу в Великокопанівську ЗОШ I-III ступенів запрошуємо кухаря або помічника кухаря. Офіційне працевлаштування гарантовано.
31 Липня, 2018 р., 16:23
Відділ освіти Великокопанівської сільської ради запрошує на посаду логопеда та вихователя людину , яка вміє організовувати виховний процес в дитячій групі, проводити дитячі свята та виступи, розуміє психологію дитини дошкільного віку, вміє встановлювати контакт з дитиною, проявляє любов до дітей та володіє безмежним терпінням.
29 Травня, 2018 р., 09:18
Відділ Нової Пошти, що знаходиться на території села Великі Копані Олешківського району Херсонської області, запрошує працівників на посади керівника відділу або приймальника/вантажника. З питань працевлаштування звертатися за адресою: с. Великі Копані, вул. Радянська, 12.
22 Травня, 2018 р., 10:53
Перукарня «Мелагрес», яка розташована в селі Великі Копані, запрошує на роботу майстра-перукаря на взаємовигідних умовах праці. Перукарня розпочинає свою роботу з 1 червня 2018 року.
19 Квітня, 2018 р., 10:06
ШАНОВНІ ПІЛЬГОВИКИ
21 Березня, 2018 р., 15:48
На роботу в комунальний заклад дошкільної освіти ясла-садок «Ягідка» села Великі Копані потрібен кухар із освітою в харчовій промисловості. Офіційне працевлаштування гарантовано.
15 Березня, 2018 р., 15:02
Шановні жителі та гості Великокопанівської громади!
29 Січня, 2018 р., 16:12
Комунальне підприємство "Великокопанівське" запрошує на роботу кухаря, з освітою в харчовій промисловості, в їдальню Великокопанівської ЗОШ I-III ступенів. Офіційне працевлаштування гарантовано. За додатковою інформацією звертатися до директора КП "Великокопанівське" Самойлової Лариси Олександрівни.
29 Січня, 2018 р., 11:39
У комунальний заклад "Центр первинної медико-санітарної допомоги" Великокопанівської сільської ради на постійне місце роботи з офіційним працевлаштуванням потрібні сімейні лікарі та медична сестра. Щодо працевлаштування звертатися у Великокопанівську сільську раду до заступника голови з гуманітарних питань Круц Надії Миколаївни.