ДИСТАНЦІЙНИЙ (ЕЛЕКТРОННИЙ) КУРС УПРАВЛІННЯ ПРОЕКТАМИ МІСЦЕВОГО РОЗВИТКУ

Дата: 21.03.2019 09:11

Фото без описуЗАПРОШЕННЯ ДО УЧАСТІ

Від імені Програми місцевого системного розвитку*, що  виконується в рамках проекту USAID «Підтримка аграрного і сільського розвитку», ГО ДЕСПРО запрошує представників партнерських громад до участі у дистанційному (електронному) курсі «Управління проектами місцевого розвитку» на онлайн-платформі «Спільнота практик: сталий розвиток»

Це унікальний  курс для тих, хто хоче набути базові знання з предмету «Управління проектами».

Ми пропонуємо дізнатись:

Що таке проект? У чому полягає різниця між функціональним управлінням і управлінням проектами?

Яким чином пов'язані проекти місцевого розвитку і стратегія розвитку території?

Що таке життєвий цикл проекту?

Як ідентифікувати потребу громади і сформувати проектне рішення?

Як сформулювати мету проекту і що таке очікувані результати та продукт проекту?

Що таке «Трикутник управління проектом»?

Як визначити  основні групи зацікавлених в проекті сторін? Яким чином формувати команду управління проектом? Що таке проектний офіс?

Що таке проектний аналіз і як планувати проект? Які види ресурсів необхідні для реалізації проекту?

Якими можуть бути джерела фінансування проекту? Як визначити ризики проекту? Як забезпечити сталість результатів проекту?

У чому полягає різниця між моніторингом ходу реалізації та оцінюванням успішності проекту? Що таке успішність проекту, як її виміряти?

Успішне опанування курсу передбачено за умови завершення блоку тестування.

Учасники, які прийдуть на е-курс з ідеєю проекту, отримають можливість долучитися до Практикуму взаємооцінювання  та завершити навчання з розробленою концепцією проекту, отриманими рекомендації до своєї концепції проекту від інших учасників е-курсу та спробувати себе у ролі експерта, надавши свою оцінку та рекомендації концепціям інших учасників.

Кількість осіб для участі від однієї установи чи організації – необмежена. До участі запрошуються: керівництво, старостат, виконавчий комітет, місцеві депутати та спеціалісти органів влади та місцевого самоврядування, що опікуються питаннями економічного та соціального розвитку.

Все, що необхідно для навчання - мати регулярний доступ до Інтернет та електронну поштову скриньку, а також готовність навчатися принаймні годину на день, працювати над розробкою проекту розвитку своєї громади та  надавати коментарі чи ділитися досвідом в підготовці та реалізації проектів спільно з колегами.

Рекомендовано долучитися не менше ніж  5-ом представникам від громади.

Тривалість навчання за програмою е-курсу: 8  квітня – 8 травня 2019 року.

Прохання до 25 березня 2019 р. заповнити google форму за посиланням: https://goo.gl/forms/5GOuvxRMhd4G3KKF3

Уся додаткова інформація стосовно організації навчання буде надіслана додатково на ваші електронні адреси.

При виникненні запитань прохання звертатися до п. Олега Баклажова за телефоном: +38 (067) 548 50 55.

*Програма Програма місцевого системного розвитку виконується Фондом «Східна Європа» у партнерстві з ТОВ «БломІнфо-Юкрейн», громадською організацією «ДЕСПРО» та Київським економічним інститутом в рамках проекту USAID «Підтримка аграрного і сільського розвитку».

Публікація відображає думку її авторів та не обов'язково є офіційною точкою зору USAID чи Уряду США.