Про роботу соціального робітника у Великокопанівській громаді

Дата: 26.03.2019 13:43

На  території  села Великі Копані працюють  два  соціальні  робітники Інна Овсієнко та Абісова Ганна,  які   обслуговують 26 людей  похилого  віку  та  одиноко проживаючих.

Соціальні  робітниці  відвідують людей 2-3 рази на тиждень, враховуючи їх потреби, та  надають наступні послуги:

приготування  їжі,

прибирання  в оселі  та  прибудинкової   ділянки,

оплата  комунальних  послуг, закупівля  та  доставка продуктів,  медикаментів,

під час опалювального сезону  занесення  дров  та вугілля,

занесеня води,  оформлення  субсидії. І все це дівчатам доводиться робити в досить короткі терміни.

Крім  цього, робітниці приділяють час для спілкування з дідусями та бабусями, обговорюють  газетні  статті,  телевізійні  передачі,  слухають  спогади  стареньких про  минуле, про їх  молодість,  особисте життя , улюблену  роботу . Часто Інні та Ганні доводиться надавати   поради,  як  вийти з тієї чи іншої складної  життєвої  ситуації.

Соціальні  робітники  завжди  поспішають  до  своїх  підопічних  на  допомогу , бо  вони  знають,  що  їх  там  завжди  чекають  з  нетерпінням!