На території села Великі Копані відбудеться культурно-мистецька Великодня акція "Писанковий сад"

Дата: 16.04.2019 15:10

26 квітня 2019 року на території центрального парку с. Великі Копані відбудеться культурно-мистецька Великодня акція "Писанковий сад".

До участі у заході запрошуються: заклади культури ОТГ (клубні, бібліотечні), загально-освітні школи, заклади позашкільної освіти, громадські організації, інші установи та підприємства, що працюють на території ОТГ та всі небайдужі жителі громади.

У ході заходу учасники обирають частину паркової території та прикрашають її писанками, крашанками, виробами декоративно-ужиткового мистецтва великодньої тематики, паперовими пташками, квітами, стрічками тощо.

Під час заходу відбудеться виставка-ярмарок декоративно-ужиткового мистецтва, а також майстер-класи з писанкарства та виготовлення сувенірної продукції.