П’ять нагород привезла додому Великокопанівська ОТГ із Всеукраїнського фестивалю-конкурсу мистецтв «ART TAVRIA FEST»

Дата: 13.05.2019 14:38

12 травня 2019 року творчі колективи Великокопанівського сільського Будинку культури взяли участь у Всеукраїнському фестивалі-конкурсі мистецтв «ART TAVRIA FEST», який відбувся у палаці молоді та студентів міста Херсон.

Як завжди, колективи Великокопанівської ОТГ достойно представили свої творчі надбання  та не підвели своїх керівників.

У підсумку фестивалю, театр пісні «Максимум» став володарем диплому лауреата I ступеню,

дитячий вокальний ансамбль «Діти сонця» - диплому лауреата II ступеню,

учасниці вокально-естрадної студії «Легенда степу» Тіна Григорян отримала диплом лауреата I ступеню,

Діана Жуковська – володарка Гран Прі фестивалю.

Народний хореографічний колектив  «Віночок» став володарем диплому лауреата I ступеню та призу глядацьких симпатій.

Вітаємо колективи та їх керівників Болдирєву  Вікторію Вадимівну та Мордолюк Ларису Вікторівну з перемогою. Молодці! Так тримати!

Відділ культури, молоді, спорту, туризму

та охорони культурної спадщини

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)