П’ять нагород привезла додому Великокопанівська ОТГ із Всеукраїнського фестивалю-конкурсу мистецтв «ART TAVRIA FEST»

Дата: 13.05.2019 14:38

12 травня 2019 року творчі колективи Великокопанівського сільського Будинку культури взяли участь у Всеукраїнському фестивалі-конкурсі мистецтв «ART TAVRIA FEST», який відбувся у палаці молоді та студентів міста Херсон.

Як завжди, колективи Великокопанівської ОТГ достойно представили свої творчі надбання  та не підвели своїх керівників.

Фото без описуУ підсумку фестивалю, театр пісні «Максимум» став володарем диплому лауреата I ступеню,

Фото без опису дитячий вокальний ансамбль «Діти сонця» - диплому лауреата II ступеню,

Фото без описуучасниці вокально-естрадної студії «Легенда степу» Тіна Григорян отримала диплом лауреата I ступеню,

Фото без опису Діана Жуковська – володарка Гран Прі фестивалю.

Фото без опису Народний хореографічний колектив  «Віночок» став володарем диплому лауреата I ступеню та призу глядацьких симпатій.

Вітаємо колективи та їх керівників Болдирєву  Вікторію Вадимівну та Мордолюк Ларису Вікторівну з перемогою. Молодці! Так тримати!

Відділ культури, молоді, спорту, туризму

та охорони культурної спадщини