Про організацію цивільного захисту говорили у Великокопанівській громаді

Дата: 13.06.2019 09:26

11 червня 2019 року у сесійній залі Великокопанівської сільської ради відбувся захід з метою вирішення практичних завдань у формуванні документації з питань цивільного захисту та являвся складовою частиною підготовки до перевірки фахівцями ДСНС територіальних громад Олешківського району.

У ході утворення об’єднаної територіальної громади на керівництво покладається ряд обовязків з організації  цивільного захисту. Розробка та складання відповідних Наказів, Розпоряджень, Планів, схем потребують висококваліфікованого підходу. Для системного, диференційованого та злагодженого підходу сільські голови та відповідальні за цивільний захист у громадах Великокопанівської, Олешківської міської ради, Ювілейної  та Виноградівської сільських об’єднаних територіальних громад взяли участь у  навчально-методичних зборах. На даному заході було детально розглянуто та надано практичну допомогу у розробленні  документів щодо планування заходів з питань цивільного захисту, утворення та діяльності сил цивільного захисту, організації зв’язку та оповіщення, організації інженерного захисту, евакуації, радіаційного та хімічного захисту, медичного та біологічного захисту, підготовки органів управління та навчання населення діям у надзвичайних ситуаціях, створення та використання матеріальних резервів, з питань пожежно-рятувальних робіт.