Про соціальне страхування, охорону праці та безкоштовне професійне навчання говорили У Великокопанівській ОТГ

Дата: 08.07.2019 11:57

У Великокопанівській громаді відбулася робоча зустріч з начальником відділення ВДФССУ Кочерган Л.А.

08 липня 2019 року обговорили основні напрямки діяльності Фонду соціального страхування України на виконання вимог Законів «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування», «Про охорону праці». Начальник відділення розповіла детально про забезпечення Фондом соціальних гарантій працівникам під час настання страхового випадку у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності у зв’язку із хворобою, під час вагітності та пологів, у зв’язку зі смертю та потерпілим від нещасних випадків на виробництві.

Провідний фахівець із профорієнтації Васильєва К.Ю. розповіла про можливості отримати безкоштовно професійну освіту за професіями: продавець продовольчих товарів, продавець непродовольчих товарів, касир торговельного залу, швачка, офіціант, бармен, овочівник, плодоовочівник та тракторист-машиніст с/г виробництва. Окрім цього, особи старше 45 років, які мають вищу чи незакінчену вищу освіту та мають стаж роботи від 15 років, зможуть отримати безкоштовно другу освіту. Детальніше про все це можна дізнатися особисто у найближчому для Вас центрі зайнятості або за телефоном (05542) 0 20 74.