КП "Великокопанівське" пропонує придбати домашні заморожені напівфабрикати

Дата: 02.08.2019 10:32

Не вистачає часу на приготування їжі, а хочеться побалувати своїх рідних смачненькими домашніми пельменями чи голубцями? Тоді ми чекаємо на Вас!

Комунальне підприємство «Великокопанівське» розширює спектр надання послуг у Великокопанівській об’єднаній територіальній громаді. Від тепер Ви маєте чудову можливість придбати якісні домашні заморожені вареники з капустою і картоплею, пельмені та голубці ручної роботи з натуральних продуктів, виготовлені кухарями підприємства. Для виготовлення домашніх заготівок використовується фарш зі свіжого свинячого м’яса. Пельмені та голубці коштують по 120 гривень за кілограм, вареники - 80 грн. за кілограм.

За бажанням Ви можете придбати тісто для вареників або дріжджове тісто для пиріжків, пирогів чи рулетів за ціною 30 гривень за кілограм, за попереднього замовлення.

Для придбання або замовлення свіжозаморожених напівфабрикатів звертайтеся до директора комунального підприємства Самойлової Лариси Олександрівни за адресою: с. Великі Копані, вул. Карла Маркса, 85 або за номером телефону 050 689 57 19. Продаж продукції здійснюється без доставки.

КП «Великокопанівське»