У Фейсбук створено офіційну групу для жителів Великокопанівської ОТГ

Дата: 26.11.2019 13:59

Шановні жителі сіл Великі Копані, Добросілля та селища Абрикосівки!
Нагадуємо Вам, що Великокопанівською сільською радою створено "Групу жителів Великокопанівської ОТГ", в яку вступило 358 осіб. Група є закритою, тому доступ до інформації, яка викладається в групі, мають лише її учасники, тобто виключно жителі Великокопанівської громади.
У Вас є чудова можливість дізнаватися більше, ніж інші про свою громаду! У групі, на відміну від сторінки, є можливість для кожного з Вас писати власні пости, пропозиції, зауваження, давати оголошення і т.д., які бачитимуть всі її учасники.
Для вступу в групу Вам необхідно:
????Зайти на сторінку «Великокопанівська об’єднана територіальна громада»
????Поставити «Подобається» сторінці (нажати на значок «Клас», що знаходиться зліва під відео, якщо заходити з комп’ютера, ноутбука чи планшета, та справа під відео – якщо з телефону), якщо Ви цього ще не зробили
????Натиснути кнопку «Відвідати групу», яка знаходиться під відео на сторінці або через пошук на власній Фейсбук-сторінці знайти «Група жителів Великокопанівської ОТГ»

Фото без опису    Фото без опису
????Натиснути на кнопку «Приєднатися до групи» та обов’язково відповісти на запитання: «У якому населеному пункті проживаєте?» та «Де народилися?»
????Після всіх виконаних дій, зазначених вище, запит на вступ буде автоматично відправлено на розгляд адміністратора групи.
Після підтвердження адміністратором вступу до групи, Ви стаєте її учасником та можете користуватися всіма можливостями групи, передбаченими розробниками.

Також Ви можете запросити до групи своїх друзів, які проживають на території громади, натиснувши на кнопку "Запросити".
Звертаємо увагу, що фейкові сторінки не можуть бути учасниками групи.

У групу вже викладено графік планових відключень електроенергії на грудень 2019 року. Тож не зволікайте, вступайте в групу та дізнавайтеся більше!

Мостюк Сергій Миколайович
2020-01-09 11:54:45

Це правильна ініціатива. Але також треба знати як анулювати доступ сторонніх додатків до фейсбук https://www.bizmaster.xyz/2017/05/anulyuvannya-dostupu-storonnih-dodatkiv-do-dannyh.html

Відповідь адміністратора:

Доброго дня, Сергію Миколайовичу! Дякуємо Вам за цінну інформацію.

2020-01-09 13:45:27