ОПРИЛЮДНЕННЯ     РЕЗУЛЬТАТІВ   ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ

Дата: 11.02.2020 14:06

ОПРИЛЮДНЕННЯ

РЕЗУЛЬТАТІВ   ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ

щодо врахування громадських інтересів під час розроблення «Детального плану території земельної ділянки площею 4,7500 га зі зміною цільового призначення: із земель Для ведення лісового господарства і пов’язаних з ним послуг для іншого лісогосподарського призначення (код 09.01) на землі для розміщення інфраструктури гуртового ринку сільськогосподарської продукції (код 01.12), кадастровий номер: 6525080500:03:001:0032 Тип власності: Державна власність, за межами населених пунктів в адміністративних межах Великокопанівської сільської ради, Олешківського району Херсонської області», яка планується до відведення в оренду  ТОВ «БВФ «Нежданна».

Для врахування громадських та приватних інтересів під час планування і забудови, як вимагає чинне законодавство (розділ ІV-1 „Порядок  врахування громадських і приватних інтересів при плануванні й забудові територій” Закону України „Про планування та забудову територій”), відповідно до статті 21 Закону України “Про регулювання містобудівної діяльності” 04 лютого 2020 року о 10.00 год за київським часом в будинку культури за адресою  вул. Карла Маркса с. Великі Копані Олешківського району Херсонської області відбулися громадські слухання по питанню «Детального плану території земельної ділянки площею 4,7500 га зі зміною цільового призначення: із земель Для ведення лісового господарства і пов’язаних з ним послуг для іншого лісогосподарського призначення (код 09.01) на землі для розміщення інфраструктури гуртового ринку сільськогосподарської продукції (код 01.12), кадастровий номер: 6525080500:03:001:0032 Тип власності: Державна власність, за межами населених пунктів в адміністративних межах Великокопнівської сільської ради, Олешківського району Херсонської області», яка планується до відведення в оренду  ТОВ «БВФ «Нежданна»

В ході громадських обговорень зазначеної містобудівної документації, було наголошено, що розміщення оптового ринку сільськогосподарської продукції ТОВ «БВФ «Нежданна» дасть змогу вирішити  низку питань  з працевлаштуванням населення, поставлено питання про утилізацію сміття та відходів, які будуть утворюватися у процесі діяльності оптового сільськогосподарського ринку.

Прийнято рішення громадських слухань:

Схвалити та погодити представлені матеріали проєкту детального плану території земельної ділянки площею ділянки площею 4,7500 га зі зміною цільового призначення: із земель Для ведення лісового господарства і пов’язаних з ним послуг для іншого лісогосподарського призначення (код 09.01) на землі для розміщення інфраструктури гуртового ринку сільськогосподарської продукції (код 01.12), кадастровий номер: 6525080500:03:001:0032 Тип власності: Державна власність, за межами населених пунктів в адміністративних межах Великокопанівської сільської ради, Олешківського району Херсонської області», яка планується до відведення в оренду  ТОВ «БВФ «Нежданна»

В.о.сільського голови                                     О.І.Кіндра