Великокопанівський садочок розквіт

Дата: 29.05.2020 10:22

Поки діяли карантинні обмеження і вихованці Великокопанівського закладу дошкільної освіти ясел-садка «Ягідка» сиділи вдома, їх батьки попіклувалися про гарний вигляд дитячих майданчиків на території закладу. Для цього вони виростили у своїх теплицях розсаду квітів та висадили її у квітники.

Педагоги з батьками підтримували зв'язок дистанційно. У результаті співпраці батьків та вихователів маємо гарний доглянутий квітучий заклад, в якому досить скоро лунатиме дитячий сміх.

Окрім батьків, освітній заклад підтримує і місцевий бізнес. Про це, на офіційній сторінці садка пише директор Любов Білобородько: «Колектив закладу та батьки вихованців виносять щиру подяку директору магазину "Shop Росло" Штригель А. М. ЗА ДОПОМОГУ у весняному підживленні газонної трави у сквері!».

У результаті спільної роботи керівництва закладу, батьків та підприємців маємо доглянутий сквер та подвір’я ясел-садка «Ягідка».

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)