Нові можливості для соціально-активної молоді Великокопанівської ОТГ

Дата: 13.10.2020 15:06

Великокопанівська громада стала учасником пілотного проєкту «Молодь за демократію в Україні». Детальніше про можливості в статті.

Проєкт спрямований на посилення громадської активності молоді. Він складається з 3 основних компонентів, які будуть впроваджуватись паралельно протягом 2020-2021 року та мати наскрізні заходи:
????

• підтримка участі молоді на місцевому рівні шляхом перегляду молодіжної політики та впровадження заходів, використовуючи директивні документи Ради Європи;
  • сприяння роботі з молоддю на основі підходів, що ґрунтуються на громадській участі та неформальній освіті;
  • заохочення міжкультурного діалогу за допомогою молодіжної політики та програм роботи з молоддю;
  • розширення можливостей меншин через молодіжну участь.

08 жовтня 2020 року відбулося офіційне відкриття, в якому взяла участь сільський голова Валентина Костенко:

«Я щиро радію, що ми потрапили в десятку громад-учасниць проєкту. Ми очікуємо отримати нові знання, які допоможуть посилити громадську активність нашої молоді».

Програма передбачає різноманітні заходи підтримки, такі як навчання в Інтернеті, заходи для розвитку потенціалу, консультації та наставництво, налагодження зв'язків та збори учасників, присвячені оцінюванню.

Щоб долучитись до проєкту,  звертайтесь за телефоном: 48-3-48  або електронною адресою: rada_kopani@ukr.net.

Проєкт «Молодь за демократію в Україні» реалізується у співпраці Офісу Ради Європи в Україні спільно з Молодіжним департаментом Ради Європи та Міністерством молоді та спорту України з метою сприяння посиленню участі молоді й громадської активності як в селах, так і в містах України згідно зі стандартами Ради Європи.

Анна Довженко,

фахівець із розвитку  територій та інвестицій