Великокопанівська сільська територіальна громада

ПРИЙОМ ПРОПОЗИЦІЙ ДО БЮДЖЕТУ ВЕЛИКОКОПАНІВСЬКОЇ ОТГ НА 2021 РІК ЗАВЕРШУЄТЬСЯ

Дата: 13.11.2020 15:30

Шановні жителі Великокопанівської громади!

16 листопада 2020 року ми припиняємо збір пропозицій до бюджету Великокопанівської ОТГ на 2021 рік. У Вас є ще 2 дні, щоб встигнути висловити свою думку.

Не зволікайте!

А ми нагадуємо, що ви можете впливати на місцеву бюджетну політику. Все що вам необхідно для цього, надати свою пропозицію, яким чином повинні бути скеровані кошти бюджету громади в наступному році!

Діапазон пропозицій до бюджету може бути широкий - ремонт дороги, встановлення освітлення чи дитячого майданчика на конкретній вулиці чи дворі, організація тематичного фестивалю для туристів, проведення заходів з популяризації енергоощадження тощо. Також це можуть бути вже підготовлені проєкти, в аналогічних сферах. Головне – щоб надана пропозиція чи проєкт були в межах повноважень місцевої влади, чітко та конкретно сформульовані (за необхідності – з вказанням конкретних вулиць, будинків чи інших об’єктів нерухомості, назв установ чи організацій тощо).

Всі зібрані пропозиції будуть систематизовані для врахування при підготовці проєкту бюджету Великокопанівської ОТГ на 2021 рік, а також оприлюднені на сайті сільської ради.

Подати свою пропозицію можна:

? за посиланням ???? https://cutt.ly/Proposition_byudget2021

? письмово, заповнивши відповідну форму в сільській раді за адресою: с. Великі Копані, Олешківського району, Херсонської області, вул. Карла Маркса, 79

? надіславши на електрону адресу rada_kopani@ukr.net відповідну форму, яку можна знайти на офіційному вебсайті громади за лінком ???? https://cutt.ly/LfVINur

Бюджет громади – це гроші громади, твої гроші!