Великокопанівська сільська територіальна громада

Як згенерувати COVID-сертифікат в «Дія» - інструкція

Дата: 04.10.2021 12:28

Фото без опису

Отримати внутрішній і міжнародний сертифікат вакцинації від COVID-19 можуть громадяни, щеплені двома дозами вакцини на території України.

При цьому, відповідна інформація повинна бути занесена в електронну систему охорони здоров'я eHealth.

Увага! Сертифікат можна створити тільки якщо в реєстрі є дані про два щеплення та вони внесені правильно.

1. Через додаток "ДІЯ"

• Щоб отримати COVID-сертифікат необхідно завантажити додаток «Дія» (iOS / Android) або оновити його до останньої версії.

• Увійдіть в додаток і виберіть «Послуги» в нижньому меню.

• Натисніть «COVID-сертифікати», а далі «Отримати сертифікат».

• Далі слід ознайомитися з інформацією про передачу персональних даних, підтвердити дію і натиснути «Підписати».

• Щоб підписати документ, потрібно згенерувати «Дія.Підпіс». Для цього буде потрібно пройти фото-ідентифікацію.

• Далі додаток сформує QR-код, яким буде підтверджуватися справжність сертифіката.

• Далі дані автоматично підтягнуться з eHealth, а сертифікат з'явиться в додатку поруч з іншими цифровими документами.

2. Через Портал "Дія" за посиланням: https://diia.gov.ua/.../covid19-sertifikat-pro-vakcinaciyu

• Увійдіть в кабінет громадянина на diia.gov.ua. Якщо ви вперше на порталі — зареєструйтеся за допомогою Дія.Підпису чи КЕП.

• Ознайомтесь із згодою передачі даних та підпишіть її.

• На електронну пошту надійде сповіщення, як тільки сертифікат буде готовий. Завантажити та роздрукувати можна з кабінету громадянина, розділ "Послуги" — "Отримані документи.

Якщо ви отримали щеплення від COVID-19 в пункті щеплення Великокопанівської ЛА, та при генеруванні сертифікату у вас виникла проблема при підтягуванні медичних даних, радимо звенутися до реєстратури або вашого сімейного лікаря.