До уваги жителів Великокопанівської ТГ

Дата: 21.10.2021 08:33

До уваги жителів: с-ща Абрикосівка, с. Великі Копані, с. Добросілля Великокопанівської ТГ!

З 21 по 29 жовтня 2021 року представники Великокопанівської територіальної громади будуть проводити опитування жителів громади.

Мета опитування: визначення громадської думки щодо якості освітніх послуг (загальна середня освіта) у Великокопанівській ТГ станом на 2021 рік.

Опитування будуть проводити інтерв’юери – представники Великокопанівської сільської ради, вчителі, працівники культури.

Результати опитування будуть враховані при прийнятті рішень під час реалізації Плану удосконалення послуги.

Звіт про результати опитування буде оприлюднений 05.11.2021 року на офіційному сайті громади.

Детальну інформацію про опитування можна отримати за телефоном: 48-3-48.

Будемо вдячні за участь в опитуванні, ваші відгуки допоможуть покращити якість освітніх послуг (загальна середня освіта) у нашій ТГ.

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ:

• ОПИТУВАННЯ Є АНОНІМНИМ

• Для участі в опитуванні вам НЕ ПОТРІБНО пред’являти будь-які документи. Інтерв’юер може попросити у вас номер телефону, це потрібно для перевірки роботи самого інтерв’юера

• Анкета складається з 6 запитань.

• Анкета заповнюється з ваших слів ВИКЛЮЧНО В ЕЛЕКТРОННІЙ ФОРМІ (відповіді вносяться в телефон або планшет). ПІДПИСУВАТИ НІЧОГО НЕ ПОТРІБНО

• На вимогу інтерв'юер повинен пред'явити свій паспорт або водійське посвідчення та лист від Великокопанівської ТГ, який посвідчує його участь в опитуванні.

ЯКЩО:

• Від вас вимагають показати або надати копії будь-яких документів

• Вас просять підписати будь-який документ (анкета, список тощо)

• Інтерв’юер знаходиться у стані алкогольного або наркотичного сп’яніння, поводитися агресивно або неадекватно

НЕГАЙНО ПОВІДОМТЕ ПРО ЦЕ ЗА ТЕЛЕФОНОМ (05542) 48-3-48.