У Великокопанівській громаді перевірили санітарний стан подвір'їв

Дата: 25.10.2021 08:41

Чисто там, де не смітять - істина беззаперечна! Об’їздивши чимало подвір’їв при перевірці санітарного стану Великокопанівської громади, фахівці відділу земельних відносин, містобудування та архітектури  переконалися в цьому на 100%.

Привабливість села починається із чепурних будиночків та чистого подвір’я біля них. Гарного господаря видно одразу. Тож ми вирішили показати подвір’я мешканців Великокопанівської громади по вул. Лінійній, які вкладають у свій будинок, в якому живуть, душу й серце. Можливо, хтось побачить гарний приклад господарювання й захоче зробити кращим свій дім, а разом з ним - вулицю та село.