Створено робочу групу щодо  запобігання та виявлення фактів спалювання рослинності та її залишків

Дата: 02.12.2021 10:41

Земельний відділ повідомляє, що у зв’язку з масовим спалюванням мешканцями Великокопанівської ТГ опалого листя,  24 листопада 2021 року виконавчим комітетом Великокопанівської сільської ради, прийнято рішення  № 130 про створення робочої групи щодо  запобігання та виявлення фактів спалювання рослинності та її залишків (відходів) на території населених пунктів Великокопанівської громади. На робочу групу покладено обов’язок організовувати проведення рейдів, а у разі виявлення фактів порушень – вживати невідкладних заходів реагування для усунення порушень.

Повідомляємо, що опале листя – це не сміття, воно виконує важливу функцію для лісу, саду, парку та його жителів. Розкладаючись в ґрунті, листя додає в неї мінеральні та органічні речовини, накопичені за літо. Повільно розкладаються частини листа структурують ґрунт, покращуючи його якість.

• спалювання листя, трави, гілля, будь-якого сміття заборонено законодавством;

• спалювання рослинних залишків, сміття шкодить здоров’ю людей та довкіллю, створює небезпеку для життєдіяльності;

• зазначені протиправні дії згідно з чинним законодавством України тягнуть за собою адміністративну відповідальність, накладання та стягнення з порушників штрафів.

Не наражайте себе та оточуючих на небезпеку та турбуйтеся про навколишнє середовище!