Вчителю Великокопанівського ліцею потрібна допомога

Дата: 21.01.2022 11:15

В ніч з 18 на 19 січня 2022 року трапилась велика біда у жителя нашої громади, вчителя Великокопанівського ліцею Добрянського Владислава Віталійовича. Через коротке замикання проводки сталася пожежа у його будинку по вулиці Карбишева.

Владислав Віталійович опинився у надскладному становищі, адже він залишився без даху над головою. Звертаємось з проханням про допомогу до усіх небайдужих людей! Необхідні будівельні матеріали, предмети побуту, фінанси та допомога у відновлювальних роботах.

Оскільки пожежа знищила банківські картки та документи, збором коштів займається колектив відділу "Центр надання соціальних послуг", який знаходиться за адресою: с. Великі Копані, вулиця Карла Маркса,79 (будівля сільської ради).

Добровольці, які бажають взяти участь у відновлювальних роботах - можуть звертатись в адміністрацію школи.