Жителів Великокопанівської громади запрошують долучитись до здачі крові

Дата: 17.02.2022 11:36

23 лютого 2022 року на території Великокопанівської ЛА за адресою  с.Великі Копані, вул.Горького 5 з 08:30 працюватиме Центр переливання крові.

Нагадуємо, що для працюючих осіб діють гарантії. Донору в день здачі крові та безпосередньо після кожного дня здійснення донації крові та/або компонентів крові надається день відпочинку зі збереженням за нею середнього заробітку за рахунок коштів власника відповідного підприємства, установи, організації або уповноваженого органу. За бажанням такої особи цей день приєднується до щорічної відпустки.

Також потенційний донор може безкоштовно перевірити стан свого здоров’я та наявність інфекційних хвороб.

За бажанням йому видадуть такі результат аналізів: групу крові, резус фактор, келл фактор, загальний аналіз крові, рівень білірубіну, рівень АЛТ, а також аналіз на маркери ВІЛ-інфекції, гепатиту В, гепатиту С, сифілісу (за декілька днів після здачі крові в «Херсонському обласному центрі службі крові», за наявності паспорта).

Реєстратура 05542 48-8-59, 095 703-36-68