Зверніть увагу на останні новини

11 Квітня, 2024 р., 08:53
З 27 березня по 17 квітня 2024 року Установа у співпраці з маркетплейсом Prom.ua та платіжним сервісом RozetkaPay проводить набір представників мікро, малого та середнього бізнесу на освітній проект «Інтернет до бізнесу доведе: 10 кроків до продажів онлайн». Старт навчання заплановано на 18 квітня 2024 року.
08 Квітня, 2024 р., 11:08
                Відповідно до Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про географічні назви», «Про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій», постанови Кабінету Міністрів України від 24 жовтня 2012 року № 989 «Про затвердження порядку проведення громадського обговорення під час розгляду питань про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності, які за ними закріплені, об’єктам права власності, які належать фізичним особам, імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій», «Про засудження та заборону пропаганди російської імперської політики в Україні і деколонізацію топонімії» та розпорядження начальника Великокопанівська сільської військової адміністрації в Великокопанівська сільській територіальній громаді з 05.03.2024 року по 05.04.2024 року були проведені громадські обговорення щодо перейменування вулиць на території громади. Пропонуємо ознайомитися з результатами громадських обговорень та онлайн голосування щодо перейменування назв вулиць в Великокопанівській Сільській територіальній громаді.
03 Квітня, 2024 р., 09:42
Набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України від 29 березня 2024 р. № 345, якою визначено процедуру реалізації експериментального проекту щодо проведення державної реєстрації шлюбу в електронній формі засобами Єдиного державного веб-порталу електронних послуг, зокрема з використанням мобільного додатка Порталу Дія (Дія).
01 Квітня, 2024 р., 12:28
01 Квітня, 2024 р., 12:24
26 лютого 2014 року – початок окупації Криму. Під стінами кримського парламенту відбувся масштабний мітинг на підтримку територіальної цілісності України. На заклик Меджлісу кримськотатарського народу до заходу долучилися тисячі активістів і небайдужих громадян. Дії російських та окремих кримських депутатів, їхня співпраця з незаконними парамілітарними формуваннями свідчили про підготовку до захоплення півострова Росією. Проте того дня у мирний спосіб кримчанам вдалося не допустити позачергового засідання парламенту та перегляду статусу автономної республіки у складі України.  Читати більше У 2020 році Президент України Володимир Зеленський видав Указ №58/2020, яким встановив 26 лютого День спротиву окупації Автономної Республіки Крим та міста Севастополя. З 2021 року реалізується ряд заходів на державному рівні, розроблена візуальна айдентика цього Дня та висвітлюється в медіа тема боротьби за звільнення всіх наших окупованих територій. 26 лютого 2024 року в Україні відзначатимуть 10 років початку спротиву окупації Криму та початку війни, яку розгорнула Росія проти України. Цей день покликаний згадати та вшанувати мужність тисячі жителів Кримського півострова, які 26 лютого 2014 року вийшли у Сімферополі на мітинг на підтримку територіальної цілісності України. А також всіх, хто продовжував і продовжує чинити опір окупантам на півострові. Адже боротьба триває. Що варто пам’ятати в рамках комунікації цього дня: ▶ 10 років тому Росія напала на Україну. Саме з окупації Криму розпочалась війна Росії проти нашої держави. ▶ Жителі Криму чинять спротив окупантам з 2014 року та систематично продовжують це робити вже протягом 10 років. ▶ Окупація Криму відбулась без жодної краплі крові - міф. Українці та кримські татари виражали свій протест окупантам, виходили на мітинги та акції протесту, наражаючи своє життя на небезпеку. Відбувались свавільні затримання, насильницькі викрадення наших громадян. ▶ Зараз в тимчасово окупованому Криму є багато людей, які чекають на ЗСУ та вірять у звільнення півострова від окупантів. Жителі Криму стали заручниками російської окупації, цілеспрямованих дій Росії з порушення міжнародного права. ▶ Крім матеріального і фізичного збитку, окупація Криму тоталітарним режимом завдає ментальних травм і залишає психологічні рани - оздоровлення свідомості більшості кримчан потребує нашої підтримки. Когнітивний опір дає надію на детоксикацію свідомості громадян України, які були змушені залишитися в Криму під окупацією. ▶ Висвітлюючи кримську проблематику, коректно вживати термін «тимчасова окупація», оскільки в березні 2014 року Російська Федерація за допомогою своїх військових формувань установила контроль над частиною території України (АР Крим та місто Севастополь), здійснивши акт агресії щодо суверенної України та розпочавши збройний конфлікт, що триває. Оскільки однією з визначальних рис окупації є встановлення контролю над територією, тому також допустимо говорити, що «РФ здійснила окупацію Кримського півострова, яка невизнана міжнародною спільнотою». ▶ У своїй пропаганді РФ часто називає факт окупації нею частини території України «возз’єднанням Криму з Росією». Цей вислів застосовується для емоційного підкреслення правомірності поширення своїх суверенних прав на територію або частину території іншої держави. Це однозначно неприйнятний для використання термін, бо залишає за дужками акт агресії, що вчинила РФ стосовно України.