Оголошення про збір ідей проектів до проекту плану заходів з реалізації у 2018-2020 роках Стратегії розвитку Великокопанівської ОТГ до 2022 року

Великокопанівською сільською радою розпочато розробку проекту плану заходів з реалізації у 2018 – 2020 роках Стратегії розвитку Великокопанівської ОТГ до 2022 року.

Запрошуємо усіх осіб, зацікавлених у розвитку громади, громадські організації, установи та організації усіх форм власності запропонувати ідею(ї) проекту(ів), які дозволять реалізувати завдання Стратегії розвитку Великокопаівської ОТГ до 2022 року.

Ідеї проектів обов’язково повинні відповідати таким критеріям:

1. Проектні ідеї повинні бути спрямовані на досягнення суспільної вигоди.

2. Отримувачем вигод від реалізації проекту не може бути окрема фізична або юридична особа.

3. Термін реалізації проекту – не більше як 3 роки (з 2018  року до 2020 року).

4. Подібний проект ще не реалізовувався на відповідній території.

5. Існує людська та технічна спроможність для реалізації проекту.

6. Проектна ідея має бути представлена у формі, що додається.

7. Проектну ідею має бути надіслано не пізніше 20 грудня 2017 року.

Проектні ідеї повинні відповідати одному із ключових завдань розвитку:

1.     Розвиток системи життєзабезпечення:

а) розвиток послуг і забезпечення комфорту, котрий включає: проекти охорони здоров’я, освітні проекти, проекти з розвитку зв’язку, фестивалі та інші культурні проекти, розвиток громадських організацій та розвиток спорту.

б) розвиток інфраструктури, основними складовими якого є підвищення енергетичної ефективності, розвиток, ремонт доріг і тротуарів та налагодження безперебійного водопостачання і реконструкція систем водозабезпечення.

2. Економічний розвиток громади, суть якого полягає у розвитку міжрегіонального та міжнародного туризму, створенні, відновленні і розвитку логістичної інфраструктури та розвитку сільськогосподарських підприємств, підвищенні рівня кооперації.

За результатами відбору кращі проектні ідеї увійдуть до проекту плану заходів з реалізації у 2018 – 2020 роках Стратегії розвитку Великокопанівської ОТГ до 2022 року.

Пропозиції надсилайте на електронну адресу Великокопанівської сільської радиrada_kopani@ukr.net з поміткою «До проекту плану заходів».