2021 рік

До загального фонду Великокопанівського сільського бюджету надійшло 5472,44  тис. грн. власних доходів, або 138,48 % до  планових призначень затвердженого розпису. За січень-березень 2021 рік з державного бюджету отримано базової дотації у сумі 2660,1 тис.грн, додаткової дотації у сумі 149,22 тис.грн, освітньої субвенції 4572,3 тис.грн, субвенції на надання підтримки особам з особливими освітніми потребами 39,16 тис.грн, субвенції на відшкодування вартості лікарських засобів1(інсулін) 69,8 тис.грн.  З урахуванням міжбюджетних трансфертів надходження склали 7490,58 тис.грн.

Аналізуючи виконання дохідної частини  сільського бюджету у розрізі податків і зборів, прослідковується, що по основним дохідним джерелам , які надходять до місцевого бюджету (податок на доходи з фізичних осіб, акцизний податок, податок на землю, єдиний податок) планові показники виконані.

Видатки загального фонду освоєно у сумі 13058,64 тис.грн при уточненому плані на I квартал 2021 року у сумі  19660,52 тис.грн , що складає 66,42 %. Фінансування проводилося виходячи з планових з планових призначень за 2021 рік та потреби бюджетних установ у відповідних видатках. У першочерговому порядку забезпечено видатки на захищені статті (заробітна плата з нарахуванням, оплата енергоносіїв, медикаменти, харчування тощо.

До спеціального фонду сільського бюджету при уточненому плані 218,1 тис.грн за 2021 рік надійшло – 95,81 тис. грн. або 43,92%. Видатки спеціального фонду при уточненому плані у сумі 4503,37 тис.грн освоєно у сумі 186,26 тис.грн, або 4,13%.