2021 рік

До загального фонду Великокопанівського сільського бюджету надійшло 11909,17  тис. грн. власних доходів, або 138,72 % до  планових призначень затвердженого розпису. За січень-червень 2021 рік з державного бюджету отримано базової дотації у сумі 5320,2,1 тис.грн, додаткової дотації у сумі 298,45 тис.грн, освітньої субвенції 12524,5 тис.грн, субвенції на надання підтримки особам з особливими освітніми потребами 113,47 тис.грн, субвенції на відшкодування вартості лікарських засобів1(інсулін) 139,6 тис.грн.  З урахуванням міжбюджетних трансфертів надходження склали 30305,4 тис.грн.

Аналізуючи виконання дохідної частини  сільського бюджету у розрізі податків і зборів, прослідковується, що по основним дохідним джерелам , які надходять до місцевого бюджету (податок на доходи з фізичних осіб, акцизний податок, податок на землю, єдиний податок) планові показники виконані.

Видатки загального фонду освоєно у сумі 29713,04 тис.грн при уточненому плані на I півріччя 2021 року у сумі  36523,98 тис.грн , що складає 81,35 %. Фінансування проводилося виходячи з планових з планових призначень за 2021 рік та потреби бюджетних установ у відповідних видатках. У першочерговому порядку забезпечено видатки на захищені статті (заробітна плата з нарахуванням, оплата енергоносіїв, медикаменти, харчування тощо.

До спеціального фонду сільського бюджету надійшло – 1,24 тис. грн.  Видатки спеціального фонду при уточненому плані у сумі 4705,54 тис.грн освоєно у сумі 185,15 тис.грн, або 3,93%