Олешківська райрада

Поки в державі говорять про децентралізацію, приймають відповідні закони та дискутують, окремі люди вже здійснюють реформи та господарюють на своїй землі. Абрикосівська і Великокопанівська сільські ради об’єдналися першими рік потому і сьогодні про цей крок не шкодують. Бо, об'єднавшись, ми разом стали більш сильними, спроможними, самодостатніми, - стверджує господар громади Валентина Костенко, яка сьогодні, 14 листопада, на Дні сільського голови презентувала разом зі своєю професійною командою здобутки та успіхи першої об'єднаної територіальної громади - Великокопанівської в Олешківському районі. У даному заході взяли участь заступник голови обласної державної адміністрації, депутат обласної ради Євгеній Рищук, голова районної ради Павло Потоцький разом зі своїм заступником, депутатами та радниками, представники районної державної адміністрації, начальники управлінь і віддділів, керівники районних служб, голови місцевих рад, ЗМІ. (https://www.facebook.com/cyr.rayrada?hc_ref=ARTbhOjKVVx03r8zr2dM2_mA2FPZaHS9402zxki7K26qIJIdGsxLalmhYil7YBltfjA&pnref=story)