Веб-портал електронних послуг Пенсійного фонду

На теперішній час вже майже 7,5 тис. громадян Олешківського района є користувачами послугами Веб-порталу електронних послуг Пенсійного фонду України.

На сторінках порталу для загального доступу в окремих розділах розміщена корисна інформація- нормативно-правові акти, бланки документів, заяв та приклади їх заповнення, графіки прийому громадян тощо.

Всі послуги Веб-порталу безкоштовні. Серед найзручніших можливостей:

- перегляд виписки з системи персоніфікованого обліку для застрахованих осіб, фізичних осіб - підприємців та самозайнятого населення;

- перегляд виписки з пенсійної справи для громадян, що отримують різні види пенсій та грошової допомоги;

- отримання інформації щодо умов, порядку призначення та перерахунку пенсії.

Шановні мешканці Олешківського района, закликаємо Вас скористатися перевагами без черг та зайвих витрат вже зараз. Спочатку необхідно звернутися до Олешківського об’єднаного управління Пенсійного фонду України в м.Олешки вул.Пролетарська,52 із заявою та документами для отримання реєстраційного коду (паспорт та ідентифікаційний код) та завершити реєстрацію — зайшовши на веб-портал Пенсійного фонду в мережі Інтернет (http://portal.pfu.gov.ua).