2021 рік

10 Лютого, 2021 р., 13:18
Великокопанівська сільська рада повідомляє про проведення громадських слухань з метою обговорення про надання дозволу на розробку детального плану території щодо передачі у власність трьох земельних  ділянок  для будівництва та обслуговування господарських  будівель та споруд за адресою с. Великі Копані вул. О. Болдирева, 4, Олешківського району, Херсонської області  гр. Ракочій Валентині Семенівні площею –  0,25 га, гр. Сипко Олені Василівні площею –  0,25 га за адресою  с. Великі Копані вул. О. Болдирева, б/н, Олешківського району, Херсонської області, та гр. Карасю Сергію Івановичу  площею – 0,25 га  за адресою с. Великі Копані вул. О. Болдирева, б/н, Олешківського району, Херсонської області.
21 Січня, 2021 р., 11:32
Великокопанівська сільська рада повідомляє про проведення громадських слухань з метою обговорення про надання дозволу на розробку детального плану території щодо передачі у власність  чотирьох земельних  ділянок  для будівництва та обслуговування господарських  будівель та споруд в с. Великі Копані вул. Молодіжна, б/н, Олешківського району, Херсонської області  громадянам Косюк Ірині Анатоліївні площею –  0,25 га, Косюк Іванні В’ячеславівні площею –  0,25 га, Косюку Станіславу В’ячеславовичу площею – 0,25 га та Косюку Ростиславу В’ячеславовичу площею – 0,1651 га.