Великокопанівська об'єднана територіальна громада

Херсонської області

2021 рік

17 Червня, 2021 р., 12:40
Великокопанівська сільська рада повідомляє про громадські обговорення ЗВІТУ стратегічної екологічної оцінки стратегії розвитку "Детальний план території" земельної ділянки площею – 4,75 га, зі зміною цільового призначення: із земель лісового господарства на землі для розміщення інфраструктури оптового ринку сільськогосподарської  продукції, кадастровий номер: 6525080500:03:001:0032, яка планується до відведення в оренду та розташована: за межами населених пунктів в адміністративних межах Великокопанівської сільської ради, Олешківського району, Херсонської області», про що в газеті «Вісник Олешшя» від 10 червня 2021 року розміщено оголошення про початок громадських обговорень.
17 Червня, 2021 р., 08:43
Великокопанівська сільська рада повідомляє про проведення громадських слухань з метою обговорення про надання дозволу на розробку детального плану території щодо передачі у власність  двох земельних  ділянок  для будівництва та обслуговування господарських  будівель та споруд в с. Великі Копані вул. Грушевського, б/н, Олешківського району, Херсонської області  громадянам Картавцевій Олені Георгіївні площею –  0,25 га та Лавринищевій Тетяні Федорівні площею –  0,25 га.
17 Червня, 2021 р., 08:43
Великокопанівська сільська рада повідомляє про проведення громадських слухань з метою обговорення про надання дозволу на розробку детального плану території щодо передачі у власність  двох земельних  ділянок  для будівництва та обслуговування господарських  будівель та споруд в с. Великі Копані вул. Грушевського, б/н, Олешківського району, Херсонської області  громадянам Картавцевій Олені Георгіївні площею –  0,25 га та Лавринищевій Тетяні Федорівні площею –  0,25 га.
11 Червня, 2021 р., 11:04
Про  оприлюднення регуляторного акту проєкту рішення сесії Великокопанівської сільської ради «Про затвердження Положення про порядок продажу земельних ділянок несільськогосподарського призначення та права їх оренди на конкурентних засадах на території Великокопанівської сільської ради»
22 Квітня, 2021 р., 12:28
Великокопанівська сільська рада повідомляє про проведення громадських слухань з метою обговорення про надання дозволу на розробку детального плану території щодо передачі у власність земельної  ділянки  для будівництва та обслуговування господарських  будівель та споруд в с. Великі Копані вул. Жовтнева, б/н, Олешківського району, Херсонської області  гр. Кононенку  Олександру Васильовичу  площею –  0,25 га.
22 Квітня, 2021 р., 10:33
Великокопанівська сільська рада повідомляє про проведення громадських слухань з метою обговорення про надання дозволу на розробку детального плану території щодо передачі у власність земельної  ділянки  для будівництва та обслуговування господарських  будівель та споруд в с. Великі Копані вул. Пролетарська, 113, Олешківського району, Херсонської області  гр. Острянській Людмилі Володимирівні площею –  0,25 га.
22 Квітня, 2021 р., 09:30
Великокопанівська сільська рада повідомляє про проведення громадських слухань з метою обговорення про надання дозволу на розробку детального плану території щодо передачі у власність земельної  ділянки  для будівництва та обслуговування господарських  будівель та споруд в с. Великі Копані вул. Висоцького, б/н, Олешківського району, Херсонської області  громадянину Лутченку Миколі Миколайовичу площею –  0,25 га.
22 Квітня, 2021 р., 09:07
Великокопанівська сільська рада повідомляє про проведення громадських слухань з метою обговорення про встановлення місцевих податків і зборів, про встановлення ставок та пільг податку на нерухоме майно, відмінне від  земельної ділянки, про встановлення ставок та пільг зі сплати земельного податку на території Великокопанівської сільської ради  на 2022 рік.
22 Квітня, 2021 р., 08:25
Великокопанівська сільська рада повідомляє про проведення громадських слухань з метою обговорення про надання дозволу на розробку детального плану території щодо передачі у власність земельної  ділянки  для будівництва та обслуговування господарських  будівель та споруд в с. Великі Копані пров. Радгоспний, б/н, Олешківського району, Херсонської області  гр. Болдиревій Галині Василівні площею –  0,25 га.
26 Березня, 2021 р., 12:16
ОПРИЛЮДНЕННЯ РЕЗУЛЬТАТІВ   ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ   щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проєкту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку - Схеми планування території та Схеми землеустрою Великокопанівської ОТГ.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь