Про забезпечення заходів щодо подання декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування

ВЕЛИКОКОПАНІВСЬКА СІЛЬСЬКА ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

ХЕРСОНСЬКОГО РАЙОНУ ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

75131 село Великі Копані вул. Маркса К. 79

e.mail  v.kopaniva@gmail.com

14 листопада 2023року

№ 11-99

Про забезпечення заходів

щодо подання декларацій

осіб, уповноважених на

виконання функцій держави

або місцевого самоврядування

Відповідно до Указів Президента України від 24 лютого 2022 року  № 64/2022 «Про введення воєнного стану в Україні», від 19 вересня 2022 року № 658/2022 «Про утворення військових адміністрацій населених пунктів у Херсонській області», розпорядження Президента України від 28 жовтня 2022 року № 270/2022-рп, керуючись частиною другою статті 10, статтею 15 Закону України від 12 травня 2015 року № 389-VІІІ «Про правовий режим воєнного стану», Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», постановою Верховної Ради України від 16 листопада 2022 року № 2778-IX  «Про здійснення начальниками військових адміністрацій населених пунктів у Херсонській області повноважень, передбачених частиною другою  статті 10 Закону України «Про правовий режим воєнного стану», статті 45 Закону України «Про запобігання корупції», статті 13 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», з метою забезпечення належного виконання Закону щодо фінансового контролю, своєчасного подання декларацій осіб уповноважених на виконання функцій держави та місцевого самоврядування:

ЗОБОВ’ЯЗУЮ:

1. Зобов’язати посадових осіб Великокопанівської сільської військової адміністрації Херсонського району Херсонської області та посадових осіб виконавчих органів Великокопанівської сільської ради Херсонського району Херсонської області, установ, закладів, що належать до комунальної власності Великокопанівської сільської ради (посадові особи юридичних осіб публічного права), депутатів Великокопанівської сільської ради Херсонського району Херсонської області подати в строк до 31 січня 2024 року декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за минулі 2021 рік, 2022 рік та 2023 рік, шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції (nazk.gov.ua) за формою, що визначена Національним агентством.
  2. Головному спеціалісту, уповноваженому з питань запобігання та виявлення корупції Великокопанівської сільської військової адміністрації, перевірити в установленому порядку факти подання декларацій та повідомити Національне агентство з питань запобігання корупції про випадки не подання чи несвоєчасного подання посадовими особами уповноважених на виконання функцій держави та місцевого самоврядування Великокопанівської сільської військової адміністрації Херсонського району Херсонської області, посадових осіб виконавчих органів Великокопанівської сільської ради Херсонського району Херсонської області, установ, закладів, що належать до комунальної власності Великокопанівської сільської ради (посадові особи юридичних осіб публічного права), депутатів Великокопанівської сільської ради Херсонського району Херсонської області в тому числі звільненими в 2021 році, 2022 році та 2023 році.
  3. Зобов’язати керівників установ, підприємств, організацій, закладів що належать до комунальної власності Великокопанівської сільської ради (посадові особи юридичних осіб публічного права):
    1. Перевірити факти подання підлеглими посадовими особами (в тому числі звільненими в 2021,2022 та 2023 році) відповідно до Закону України «Про запобігання корупції» та повідомити згідно з вимогами та в строки, визначені законодавством Національне агентство з питань запобігання корупції про випадки не подання чи несвоєчасного подання посадовими особами уповноважених на виконання функцій держави та місцевого самоврядування.
    2. Надати в строк до 31 січня 2024 року Головному спеціалісту, уповноваженому з питань запобігання та виявлення корупції Великокопанівської сільської військової адміністрації інформацію про подання декларацій підлеглими особами.
  4.  Секретарю Великокопанівської сільської ради Кіндрі О.І. довести дане

розпорядження до депутатів Великокопанівської сільської ради Херсонського району Херсонської області.

1.  Керівникам виконавчих органів місцевого самоврядування

Великокопанівської сільської ради в строк до 30 листопада 2023 року довести дане розпорядження до відома підлеглих посадових осіб та керівників установ, підприємств, організацій, закладів що належать до комунальної власності Великокопанівської сільської ради (посадові особи юридичних осіб публічного права).

1. Головному спеціалісту, уповноваженому з питань запобігання та

виявлення корупції Великокопанівської сільської військової адміністрації організувати проведення роз’яснювальної роботи щодо заповнення декларацій.

1. Доручити відповідальній особі висвітлити вказане розпорядження в

засобах масової інформації, а саме на сайті Великокопанівської сільської військової адміністрації Херсонського району Херсонської області та сайті Великокопанівської сільської ради Херсонського району Херсонської області.

1. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Начальник сільської

військової адміністрації                        Олексій СОЛОВЙОВ