2019 рік

20 Грудня, 2019 р., 13:09
Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування
16 Липня, 2019 р., 16:07
Ознайомлюємо з Постановою КМУ № 543 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України» (далі — Постанова 543) від 26.06.2019, що набула чинності з 1 липня.
11 Червня, 2019 р., 13:41
ЕПП — це документ, так би мовити, два в одному: пенсіонери використовують його і як пенсійне посвідчення, і як банківську картку. Таке посвідчення видає банк, і термін його дії як банківської картки визначає саме банк. Справді, такі електронні пенсійні посвідчення випускають вже три роки, і нині наближається час, коли в них закінчується термін використання саме як банківської картки. Хвилюватися з цього приводу не потрібно, адже це нормальна практика: усі знають, що через певний період банківську картку потрібно поновлювати. Водночас термін дії ЕПП як пенсійного посвідчення здебільшого є безстроковим (наприклад, якщо пенсіонер одержує пенсію за віком). Відповідно ми передбачаємо автоматичне поновлення, тобто продовження, дії такого документа.