Кращий дошкільний заклад протягом 2017-2018 року

Комунальний заклад «Дошкільний навчальний заклад ясла – садок «Ягідка» Великокопанівської сільської ради з лютого по квітень 2018року взяв участь у огляд-конкурсі на кращий стан фізичного виховання у номінації «Кращі дошкільні навчальні заклади протягом 2017-2018н.р.»в Херсонській області. Згідно з рішенням журі II (обласного) етапу наш Комунальний заклад «Дошкільний навчальний заклад ясла-садок «Ягідка» Великокопанівської сільської ради зайняв II місце серед закладів сільського типу. На II етапі участь брали 55 закладів дошкільної освіти з них 31 сільського типу. Для оцінювання були надані матеріали , а саме: кошти витрачені на фізичне виховання та спорт; наявність спортивних споруд, пристосованих приміщень для занять фізичною культурою та спортом; медичне обслуговування ; фізкультурно – оздоровча та спортивно - масова робота; організація роботи з батьками, відео презентація роботи з фізичного виховання ,туристична робота та інше. Вітаємо переможців конкурсу та бажаємо далі перемог.