Повідомлення про намір здійснити зміну тарифів на послуги 2020 рік

Фото без описуПовідомлення

про намір здійснити зміну тарифів на послуги

з поводження з побутовими відходами №1010 від 26 липня 2006 р. зі змінами, де до послуг належать операції – збирання, зберігання, перевезення, перероблення, утилізація, знешкодження та заховання, що надаються споживачам Комунальним підприємством «Великокопанівським» Великокопанівської сільської ради  с. Великі Копані

На виконання Порядку формування  тарифів на послуги з поводження з побутовими відходами №1010 від 26 липня 2006 р. зі змінами від 27.03.2019р, керуючись наказом Міністерства регіонального розвитку будівництва та житлово-комунального господарства України від 05.06.2018р «Про затвердження Порядку інформування споживачів про намір зміни цін/тарифів на комунальні послуги з обґрунтуванням такої необхідності» доводимо до відома споживачів про зміну  тарифів на послуги з поводження з побутовими відходами.

Остання  зміна  тарифів на послуги з поводження з побутовими відходами відбулося  27 березня 2019 року  згідно з рішенням сесії №1001 Великокопанівської сільської ради.

Обґрунтування причин зміни тарифів:

Метою зміни тарифів є приведення їх до економічно обґрунтованого рівня встановленні у 2019 році тарифи розроблені згідно з положенням №1010 від 26 липня 2006 р., при їх розробці не були включені поправки, які затверджені 27.03.2019р.У зв’язку з цим виникла необхідність перегляду та затвердження економічно обґрунтованих тарифів з поводження з побутовими відходами.

Розрахунок планової собівартості тарифів розроблявся з урахуванням нормативних річних обсягів надання послуг та економічно обґрунтованих планових витрат на підставі державних і галузевих нормативів (норм) витрат трудових та матеріальних ресурсів, ставок податків і зборів (обов’язкових платежів) та наявних цін.

Згідно зі здійсненими розрахунками тарифи на послуги  поводження 1 куб м.твердих побутових відходів   складатимуть:

- житлові будинки індивідуальної забудови з урахуванням відходів із присадибних ділянок 81,95 грн в т.ч. ПДВ 20%;

- бюджетна сфера -102,14 грн в т.ч. ПДВ 20%;

- інші споживачі 119,53 грн в т.ч.ПДВ 20%.

Усі зауваження та пропозиції приймаються протягом 7 календарних днів з дня оприлюднення цього повідомлення  на сайті Великокопанівської ОТГ  за адресою: с.Великі Копані вул. Карла Маркса,85

Адміністрація  КП «Великокопанівське»

Завантажити Зміни тарифів на послуги