КНП "ЦПМСД"

КНП «ЦПМСД» Великокопанівської сільської ради

КНП «ЦПМСД» Великокопанівської сільської ради було  утворено в вересні 2018 року, шляхом перетворення КЗ «ЦПМСД» Великокопанівської сільської ради в КНП «ЦПМСД» Великокопанівської сільської ради, відповідно до рішення сесії Великокопанівської сільської ради  №733 від 10 вересня 2018 року.

Головний лікар КНП «ЦПМСД» Великокопанівської сільської ради – Ковальова Ірина Сергіївна.

До складу КНП «ЦПМСД» Великокопанівської сільської ради входять:

- Великокопанівська лікарська амбулаторія;

- фельдшерсько-акушерський пункт с. Абрикосівка;

- фельдшерський пункт с. Добросілля.

КНП «ЦПМСД» Великокопанівської сільської ради обслуговує жителів Великокопанівської ТГ(с. Великі Копані, с. Добросілля, с. Абрикосівка).

Укладено договір з НСЗУ відповідно до Програми медичних гарантій, населення Великокопанівської ТГ мають можливість обрати собі сімейного лікаря в КНП «ЦПМСД» Великокопанівської сільської ради.

В закладі працює 3 сімейних лікарі:

Сімейний лікар Баєв Петро Георгійович

Сімейний лікар Портнягін Андрій Олексійович

Сімейний лікар Янчуков Сергій Матвійович

Великокопанівській лікарській амбулаторії, працює філіал терапевтичного відділення КП «Олешківської багатопрофільної лікарні», стоматологічний кабінет Олешківської районної стоматологічної поліклініки, веде прийом дерматовенеролог, працює приватний стоматологічний кабінет ФОП Алієв.

Телефон приймальної головного лікаря – 05542-48-8-58

Реєстратура Великокопанівської ЛА – 05542-48-8-59, (095) 703-36-68

Поштова адреса: 75131, вул. Горького, 5, с. Великі Копані Херсонського району Херсонської області

Ел. адреса: medcentr_kopani@ukr.net