Абрикосівська ЗОШ I-III ступенів

Кожна людина невіддільна від своєї маленької батьківщини.
Для когось це велике місто, для когось столиця, а для нас  - рідне село Абрикосівка, у центрі нього – храм знань школа, яка розпочала свою роботу у 1972 році.

Очолюють її діяльність директор Лишак Наталія Іванівна та заступник директора школи Малькович Оксана Вікторівна.
Педагогічний колектив налічує 18 учителів, які працюють на кінцевий результат, 95% учнів школи щорічно вступають до вищих навчальних закладів нашої держави різних акредитацій, беруть участь і перемагають у різних конкурсах районних, обласних, міжнародних та всеукраїнських.

Це свідчить про якість роботи педагогічного, батьківського та учнівського колективів. Усі справи робимо спільно. Бо найголовніше завдання школи – формувати систему державно – громадського управління, що побудована на чотирьох блоках: учитель, учень, батьки, громадське середовище
Школа живе бурхливим цікавим життям.

Навчання переплетено з виховною роботою. Кожного року проводяться спартакіади, спортивні змагання.

Предметні тижні насичені цікавими, змістовними розважальними заходами – свята, вікторини, конкурси, Шевченкіада. Учні нашої школи взяли активну участь у Міжнародному конкурсі ім.Тараса Шевченка та Петра Яцика. У 2016 році учениця 5-го класу Хомут Вероніка виборола ІІ місце в ІІ турі конкурсі ім. Тараса Шевченка.
Справжнього ремесла вчать своїх вихованців учителі – предметними на заняттях спецкурсів та факультативів.
Грабар Михайло Володимирович на заняттях «Художня обробка деревини» залучає дітей до різьблення дивовижними орнаментами. Роботи його вихованців у нинішньому році посіли призові місця в обласному конкурсі  «Люби і знай свій рідний край».

Графік роботи закладу:

Пн. – Пт: 7:30 – 17:00;