Дитячий ясла-садок "Пурпурова квітка"

Фото без опису Абрикосівський дошкільний навчальний заклад знаходиться за адресою: вул..Центральна, 16.

Завідувач Абрикосівського ясла-садка Шараєва Тетяна Олександрівна, освіта – вища, педагогічний стаж 11 років.

Дошкільний навчальний заклад розрахований на 96 місць, у закладі функціонує  3 групи для дітей дошкільного віку : 1 – для дітей раннього віку, 2 – садові групи. Зараз у ясла-садку виховується 53 дитини.

Ясла-садок  працює з 7.15 – до 17.15 годин з п’ятиденним робочим тижнем та 10  годинним перебуванням дітей.Навчально-виховний процес у дошкільному закладі забезпечують 19 працівників: 6 – педагогів, із них 4 вихователя та музичний керівник.                                                                                            - 12 обслуговуючого персоналу, 1 – медичний працівник.

Фото без описуГоловна мета діяльності закладу: збереження та зміцнення фізичного та психічного здоров’я дітей; формування їх особистості , розвиток творчих здібностей та нахилів; забезпечення соціальної адаптації та готовності продовжувати освіту.  Напрям роботи ДНЗ – екологічний та гуманітарний. Ясла-садок входить до Асоціації з екологічного виховання.

Фото без опису Харчування вихованців здійснюється відповідно до Інструкції з організація харчування дітей у дошкільних навчальних закладах, затвердженої наказом Міністерства  освіти і науки України та Міністерства охорони здоров'я.  Діти одержують 3 разове харчування при 10    годинному перебуванні в ДНЗ. Вартість харчування 19грн. та 21 грн., батьківська плата становить 50%  .

Медичне обслуговування вихованців здійснює медична сестра Тихонова Олена Вікторівна.