ПЕРЕРАХУНОК ПЕНСІЙ З 01 СІЧНЯ 2018 РОКУ

З 1 січня 2018 року для осіб, які досягли 65 - річного віку та мають необхідний страховий стаж (жінки - 30, а чоловіки 35 років) мінімальний розмір пенсії за віком встановлюється у розмірі 40 відсотків мінімальної заробітної плати (3723,00 грн x 40 % = 1489,20 грн).

Максимальний розмір пенсії (з урахуванням надбавок, підвищень, додаткової пенсії, цільової грошової допомоги, пенсії за особливі заслуги перед Україною, індексації та інших доплат до пенсії, встановлених законодавством, крім доплати до надбавок окремим категоріям осіб, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною) з 01 січня 2018 року становить десять прожиткових мінімумів, установлених для осіб, які втратили працездатність (13730 грн).

Відповідні перерахунки здійснено в автоматичному режимі за матеріалами пенсійних справ, тому звертатися в органи Пенсійного фонду  не потрібно.

Нагадуємо, що отримати консультації з питань перерахунку пенсій можна за телефонами “гарячої” лінії Олешківського об’єднаного управління  Пенсійного фонду України в Херсонській області  05542-4-40-39 для мешканців Олешківського району  та 05539-2-11-88 для мешканців Голопристанського району.