2018 рік

27 Вересня, 2018 р., 12:02
Усі пенсіонери, які отримують пенсійні виплати через Державний Ощадний банк України, мають можливість отримати електронне пенсійне посвідчення.  Електронними пенсійними посвідченнями (ЕПП) сьогодні користується вже майже 400 тисяч осіб. Першими таку можливість отримали внутрішньо переміщені особи: саме вони, згідно з постановою Кабінету Міністрів України, були тією категорією пенсіонерів, яким їх почали видавати першими. Тепер одержати ЕПП може будь-який пенсіонер.
24 Липня, 2018 р., 08:03
Кожен український пен­сіонер за власним ви­бором може одержува­ти пенсію або через поштові відділення, або через бан­ківські установи. Пам'ятайте, що вибір, як саме отриму­вати виплату, пенсіонер ро­бить самостійно, орієнтую­чись лише на особисті жит­тєві обставини й на свою «зону комфорту». Визначив­шись, пенсіонер має повідо­мити про цей вибір органи Пенсійного фонду в особис­тій заяві.