Відділ освіти Великокопанівської сільської ради

Відділ освіти Великокопанівської сільської ради cтворений 10 лютого2017 року. На III сесії  восьмого скликання депутатів Великокопанівської сільської ради було  прийнято рішення №73  « Про створення відділу освіти  Великокопанівської  сільської ради Олешківського р-ну, Херсонської області та затверджено положення   про відділ освіти». 28 лютого 2017р. відділ освіти було внесено до Єдиного державного реєстру юридичних осіб. Начальник відділу освіти - Шушко Тетяна Віталіївна. Відділу освіти підпорядковуються Абрикосівська ЗОШ I-III ступенів- директор Лишак Н.І., Великокопанівська ЗОШ I-III ступенів директор – Коновалов В.В., Великокопанівський ДНЗ  ясла – садок «Ягідка» завідувач - Білобородько Л.І.  та  Абрикосівський ДНЗ ясла – садок «Пурпурова квітка» завідувач - Шараєва Т.О. Відділ освіти є підзвітним і підконтрольним сільській раді, підпорядковується її виконавчому комітету, сільському  голові та його заступнику. З питань здійснення делегованих повноважень підконтрольний відповідним органам виконавчої влади.

У своїй діяльності відділ освіти Великокопанівської сільської ради керується:

• КонституцієюУкраїни,
  • Конституцією про захист прав людей і основоположних свобод,
  • Європейською хартією місцевого самоврядування,
  • Законами України  «Про місцеве самоврядування ,
  • Про  службу в органах  місцевого самоврядування,
  • Про державну службу,
  • Законом України " Про освіту ",
  • Законом України " Про дошкільну освіту ",
  • Законом України " Про загальносередню освіту ",
  • Законом України " Про позашкільну освіту ".

Та іншими  законами України з питань організації та діяльності органів місцевого самоврядування, постанови Верховної Ради України, актами Президента України, декретами, постановами і розпорядження Кабінету Міністрів України, наказами МОН, рішеннями сільської ради і виконавчого комітету, розпорядженнями сільського голови, Положенням та іншими нормативними актами.

Мета відділу: Створення умов для розвитку особистості і творчої самореалізації кожного громадянина через систему багатопрофільної, різнорівневої дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти, забезпечення доступності, безоплатності та обов'язковості освіти для всіх, хто її потребує, формування  якісного інформаційно-освітнього простору, надання населенню якісних послуг в сфері освіти шляхом виконання відповідних державних і місцевих програм, через мережу комунальних підприємств, установ і закладів для задоволення потреб та інтересів територіальної громади.

НАШІ КОНТАКТИ:
Відділ освіти Великокопанівської сільської ради
75131 Херсонська обл..

Олешківський р-н

С. Великі Копані,

Вул.. Карла Маркса,58-а/2

Тел. 48-5-17

Електронна адреса: osvita_kopani@ukr.net.

Графік роботи:

Пн. – Чт.: 8:00 – 17:00;

Пт.: 8:00 – 16:00;

Сб, Нд.: вихідні дні;

Обідня перерва: 12:00 – 13:00.