Голова громади

Голова Великокопанівської сільської об'єднаної  територіальної громади

Фото голови

Костенко Валентина Дмитрівна

Хіба є ще на світі куточок, де під яскравим, сяючим, променисто-блакитним небом займаються світанки, де прозорим, кришталево-чистим повітрям дихають рукотворні ліси, а легкий вітерець розносить веселий і радісний спів пташок рідної батьківської сторони. Це – голос землі моєї, що наповнює душу піднесенням і радістю від такої краси, від того, що ти – її частка, бо живеш на цій землі і вона – твоя рідна, своя. Хіба можна нею не пишатися, бути байдужим до її краси і мальовничості? Мила моя земле, рідні мої Великі Копані, може для когось і є чудовіші й красивіші краї, але для нас ви – найкращі, наймиліші, неповторні.

18 грудня 2016 року у 143 об’єднаних територіальних громадах України пройшли місцеві вибори.

Українці вибирали 76 сільських голів, 46 селищних голів, 21 міського голову, а також відповідні місцеві ради. Волевиявлення могли здійснити мешканці Вінницької, Волинської, Дніпропетровської, Житомирської, Закарпатської, Запорізької, Київської, Івано-Франківської, Кіровоградської, Львівської, Миколаївської, Одеської, Полтавської, Рівненської, Сумської, Тернопільської, Харківської, Херсонської, Хмельницької, Черкаської, Чернівецької, Черніговської областей. Окрім того, свій вибір могли також зробити жителі контрольованих територій Луганської та Донецької областей.

В Херсонській області обирали голів сім об’єднаних територіальних громад: Зеленопідська, Тавричанська, Чаплинська, Гладківська, Мирненська, Присиваська, Великокопанівська.

За період з серпня 2015 до 22 вересня 2016 року було призначено та проведено перші місцеві вибори у 184 об’єднаних територіальних громадах. 11 грудня вибори відбулись ще в 41 об’єднаних територіальних громадах. На кінець 2016 року України вже матиме 367 об’єднаних територіальних громад.

Пройшли вибори і в нашій громаді. Великокопанівська ОТГ стала першою в Олешківському районі об’єднаною громадою.

Сьогодні хочу висловити щиру подяку жителям селища Абрикосівка, сіл Великі Копані та Добросілля за довіру! Адже, висуваючи свою  кандидатуру на посаду сільського голови ОТГ, я чітко усвідомлювала велику відповідальність перед громадою.

Як завжди, усі свої знання та зусилля буду спрямовувати на захист законних прав та інтересів громади, докорінне поліпшення соціально-економічного та культурного розвитку Великокопанівсьї ОТГ.

Сільський голова, Валентина Костенко.