Костянтин Буганов - заступник голови Олешківської райради

Великокопанівська об’єднана територіальна громада. Рік роботи. Плюси та мінуси. Сьогодні 14 листопада в Великокопанівській ОТГ проведено виїзний День голови територіальної громади Олешківського району під головуванням голови районної ради Потоцького Павла.
В цьому заході взяли участь голови сільських, селищних, міської рад та голови ОТГ Олешківського району. В роботі Дня голови територіальної громади взяли активну участь заступник голови Херсонської ОДА, депутат Херсонської обласної ради Євген Рищук, заступник голови Олешківської райдержадміністрації Олег Баранов, заступник головного лікаря КЗ "Олешківська ЦРЛ", депутат обласної ради Василь Борисов, керівники відділів райдержадміністрації, районних служб ,представники засобів масової інформації. План заходів був насичений та цікавий. Гостинно зустріла та організувала проведення Дня голови Валентина Костенко голова Великокопанівської об’єднаної територіальної громади. Ознайомила учасників заходу з підсумками та результатами першого року роботи. Про створення, структуру та організацію роботи відділу освіти Великокопанівської сільської ради та співпрацю з відділом освіти, сім’ї, молоді та спорту Олешківської райдержадміністрації доповіли Шушко Тетяна та Котюк Валерій керівники цих відділів. Круц Надія ознайомила з організацією роботи КЗ «Центр первинної, медико-санітарної допомоги Великокопанівської сільської ради». Після виступу головного лікаря КЗ «ОЦПМСД» Сердюкової Світлани відбулось гостре обговорення питання шляхів співпраці Центрів первинної медико-санітарної допомоги Великокопанівської сільської ради та Олешківської районної ради. В роботі взяв участь начальник Олешківського відділення поліції Новокаховського відділу поліції ГУ національної поліції в Херсонській області Ященко Сергій, начальник Олешківського відділення Херсонської ОДПІ Головного управління ДФС у Херсонській області Носенко Сергій, начальник Олешківського міжрайонного відділу Служби безпеки України Херсонського управління СБУ України Борис Плохута. А також заступник управління соціального захисту населення та начальник фінансового управління Олешківської РДА Височина Тетяна та Карпеш Майя. Учасники цього заходу відвідали Великокопанівську ЗОШ І-ІІІ ст. та на власні очі побачили високу якість харчування дітей в їдальні. Мали змогу також познайомитись з роботою КП «Великокопанівське», відвідати Великокопанівську амбулаторію, дитячий садок, бібліотеку, музей та селище Абрикосівка.По завершенню Дня голови відбувся цікавий обмін думками та досвідом. Велика подяка голові Великокопанівської ОТГ Костенко Валентині за організацію роботи та змістовний і теплий прийом.