Увага!!!! Пенсійна реформа!

З прийняттям Закону про пенсійну реформу ми вводимо абсолютно справедливі розрахунки підвищення пенсій та індексацію кожного року. Цей етап нових розрахунків буде проведено максимально швидко. У системі Пенсійного фонду працюють дуже професійні люди. Органами Пенсійного фонду України в області вже проведено підготовчу роботу для здійснення перерахунку. Опрацьоване та протестоване програмне забезпечення. Оперативне проведення цього масового перерахунку буде забезпечено в новій системі централізованого призначення та виплати пенсій, яка в промисловому режимі використовується тільки в Херсонській області.

Перерахунок буде здійснено в автоматичному режимі за матеріалами пенсійних справ, тому звертатися в органи Пенсійного фонду необхідності немає. Інформацію про перерахунок буде оперативно донесено до кожного пенсіонера.

Виплата пенсій в жовтні буде здійснена по двох відомостях. Ті пенсіонери, в кого дата отримання пенсії припаде вже після набрання чинності Закону, одержать відразу по одній відомості пенсію у попередньому розмірі та в іншій - додаткову суму перерахунку. Ті пенсіонери, які вже з 4 жовтня, до набрання чинності Закону, встигнуть отримати пенсію, так би мовити, в старому розмірі одержать відповідну доплату за окремою відомістю до закінчення виплатного періоду жовтня, тобто до 25 жовтня. Запланований перерахунок пенсій -наймасштабніший за всю історію незалежності.

Олешківського об’єднаного управління

Пенсійного фонду України Херсонської області