Комунальні послуги

Комунальне підприємство «Великокопанівське», створене з метою задоволення потреб Великокопанівської територіальної громади в його послугах, знаходиться за адресою: с. Великі Копані, вул.  Карла Маркса, 85.

Середньооблікова кількість штатних працівників на підприємстві становить 23 особи.

Згідно Статуту, підприємство надає послуги по благоустрою сіл Великі Копані, Добросілля та селища Абрикосівка, по впорядкуванню парків та скверів, косінню газонів, вирізці самосіву, водопостачання населення, харчування дітей Великокопанівської ЗОШ I-III ст. та Абрикосівської ЗОШ I-III ст., послуги машино-тракторного парку (оранка, дискування, косіння, фрезерування), асенізаційної машини, оренди банкетної зали, ритуальні послуги (ритуальні товари для поховання).

Система водопостачання в селищі Абрикосівка знаходиться в незадовільному стані. Для реконструкції потрібні значні кошти, тому прийнято рішення поетапної модернізації. Для цього було придбано шафу керування частотним перетворювачем, що дало змогу створювати потрібний тиск в системі водопостачання та зменшити потреби електроенергії.

Вулиці населених пунктів громади освітлені в наступній кількості:

С. Великі Копані – 820 шт.

С. Добросілля – 45 шт.

С-ще Абрикосівка – 349 шт.

Заміна зіпсованих ламп проводиться своєчасно за рахунок КП «Великокопанівське» та при фінансовій підтримці Великокопанівської сільської ради. Просимо повідомляти комунальне підприємство про неполадки з освітленням вулиць .

Розглянемо детальніше ціни на види послуг, які надає КП «Великокопанівське»:

• послуги машино-тракторного парку (оранка, дискування, косіння, фрезерування) – по 35,00 грн/кв.м.;
  • послуги асенізаційної машини (цистерна об’ємом 5 куб.м.) – 1500,00 грн.;
  • оренда банкетної зали:

1.Святкування дня народження на 1 день – 600,00 грн. + оплата за спожите світло.

2.Святкування дня весілля на 2 дні – 1200,00 грн. + оплата за спожите світло.

3. Продаж свіжоморожених пельменів – 120,00 грн/кг;

4. Продаж свіжоморожених голубців – 120,00 грн/кг ;

5. Продаж свіжоморожених вареників - 80 грн/кг;

6. Продаж тіста для вареників або дріжджового тіста для пиріжків, пирогів чи рулетів за ціною 40,00 грн/кг (здійснюється за попереднього замовлення).

• Харчування в школах громади коштує:
  1. Для 5-11 класів комплексний обід – 28,60 грн.
  2. Для 1-4 класів комплексний обід - 24,50 грн.
  3. Для 1-4 класів: перша страва – 10,00 грн., друга страва – 19,00 грн.
  4. Для групи подовженого дня - 12,00 грн.

Окрім харчування, у їдальні Великокопанівської ЗОШ I-III ст. діє буфет комунального підприємства «Великокопанівське», у якому продається свіжа здоба.

Комунальне підприємство завжди намагається надавати послуги якісно та своєчасно.