Спорт у Великокопанівській громаді для всіх

Шановні жителі громади!

У Великокопанівській ОТГ Ви маєте унікальну можливість займатися баскетболом, волейболом, футболом, настільним тенісом, боксом та карате. У всіх установах та закладах, підпорядкованих Великокопанівській сільській раді, послуги надаються безкоштовно.

З більш детальною інформацією про надання послуг щодо кожного виду спорту Ви можете ознайомитися нижче. У разі виникнення питань звертайтеся до інструктора зі спорту Великокопанівського відділу культури, молоді, спорту, туризму та охорони культурної спадщини Шушка Сергія Валерійовича за телефоном 050 494 93 10.

Закликаємо всіх до ведення здорового способу життя! Відвідуйте тренування, підвищуйте власний стан здоров’я та рівень професійності з перелічених видів спорту.

Приємного всім спортивного відпочинку!

31 Липня, 2018 р., 15:45
Шановні любителі пограти в футбол сіл Великі Копані, Добросілля та селища Абрикосівка!
31 Липня, 2018 р., 15:40
31 Липня, 2018 р., 15:39
31 Липня, 2018 р., 15:28
Гарна новина для школярів села Великі Копані!