Великокопанівська громада одна із переможців

Фото без описуФото без опису

За ініціативи Фонду «Регіонального центру економічних досліджень та підтримки бізнесу» 19 -20 жовтня 2017 року  відбулась 2-га конференція співробітництва малих міст, селищ та об’єднаних територіальних громад України з питань енергобезпеки, енергоефективності, довкілля та сталого  розвитку . Наша громада стала однією із малих громад України, яка відібрана експертною конкурсною комісією в якості переможця конкурсу по написанню та розробці Планів Дій Сталого Енергетичного Розвитку та клімату (SECAP), котрі планують прискорити розвиток  власних громад.  Надалі   з експертами  формуємо першочергові заходи по зменшенню бюджетних  витрат на енергоносії і скороченню викидів СО2  до 2030 року. Дякуємо всім учасникам та організаторам  Конференції за плідну працю, змістовну та важливу інформацію. Впевнені в подальшій співпраці.

Надія Круц,

заступник сільського голови з гуманітарних питань