Олешківський район, Херсонська область

Перемога в конкурсі «Кращі ініціативи жінок України для економічного розвитку місцевих громад»

Європейська Асамблея жінок-депутатів у партнерстві з Міжнародною Амбасадою жінок-підприємців та Всеукраїнським об’єднанням жінок-депутатів, за фінансування Міністерства міжнародних справ Канади через Асоціацію міст України та проект міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (ПРОМІС), який впроваджує Федерація канадських муніципалітетів, реалізує конкурс на кращі жіночі ініціативи в Україні, які стали вагомими для економічного розвитку місцевих громад (міст, селищ, районів).

У конкурсі пропонувалося взяти участь жінкам депутатам, підприємцям, науковцям, громадським активістам, які зробили особистий вагомий внесок у розвиток своєї громади.

Великокопанівська громада теж взяла участь у конкурсі кращих жіночих ініціатив, представником якої була Валентина Костенко – сільський голова.

17 листопада 2017 року у Верховній Раді відбулася підсумкова Конференція конкурсу, де було оголошено Валентину Костенко однією з переможниць та нагороджено за III місце в номінації «Врядування» у конкурсі «Кращі ініціативи жінок України для економічного розвитку місцевих громад» .

Вітаємо сільського голову Валентину Костенко з перемогою та бажаємо здоров’я, наполегливості, натхнення та нових ідей для розвитку Великокопанівської громади!