На території Великокопанівської ОТГ відбувся стратегічно важливий для розвитку плодоовочівництва в Україні Торговий форум

Сьогодні, 30 березня, на території Великокопанівської ОТГ проходить Торговий форум, стратегічно важливий для розвитку овочівництва, ягідництва та садівництва на території України, зокрема на території нашої громади. Сільський голова Великокопанівської сільської ради Валентина Костенко сприяла проведенню заходу, оскільки підвищення рівня життя жителів громади та її процвітання є пріоритетним питанням в  стратегічному розвитку Великокопанівської ОТГ.

У Великокопанівському сільському Будинку культури зібралися представники:

1. Мережі маркетів:

- Магазин «Розмарин»;

- ТОВ «Південь овочі»;

- Спеціалісти UHBDP.

З вітальними словами виступили організатори заходу: Дмитро Ніколаєв – менеджер проекту UHBDP, Олександр Паливода – голова Департаменту АПК Херсонської області та Валентина Костенко – сільський голова Великокопанівської ОТГ.

Багато було почуто експертних оцінок про перспективи розвитку плодоовочевого ринку України, вимоги до плодоовочевої продукції, умови поставок та оплати від мереж маркетів, умови закупок для шокової заморозки, правила роботи овочевих ринків з виробниками сільськогосподарської продукці, переваги та недоліки інтернет-продажів.

Багато гостей зібралося на форумі для того, щоб отримати інформацію про вимоги та запити від партнерів, почути про їх потреби для подальшої співпраці та безпосередньо сісти за столи переговорів. Маємо надію, що результат перемовин для всіх сторін буде позитивним.

На даний час перемовини тривають.

Бажаємо всім плідної співпраці!