2021 рік

11 Лютого, 2021 р., 15:55
Затверджено показники середньої заробітної плати працівників, зайнятих у галузях економіки України, визначена відповідно до постанови правління Пенсійного фонду України від 01.02.2008 № 4-4 “Про затвердження Порядку визначення показників середньої заробітної плати (доходу) в Україні, з якої сплачено страхові внески та яка відповідно до Закону України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування” враховується для обчислення пенсії:
15 Січня, 2021 р., 11:16
Відповідно до Закону України “Про Державний бюджет України на 2021 рік” з 1 січня 2021 року передбачено збільшення мінімальної заробітної плати та встановлення її на рівні 6 000,00 грн.