08 Червня, 2021 р., 10:13
Статтею 42 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» (далі – Закон) передбачено, що органи Пенсійного фонду України щороку з 1 квітня без додаткового звернення особи проводять перерахунок пенсії тим особам, які продовжували працювати та на 1 березня року, в якому здійснюється перерахунок, набули не менше 24 місяців страхового стажу, або минуло не менше 24 місяців після призначення/попереднього перерахунку пенсії.
20 Квітня, 2021 р., 11:47
Кабінетом Міністрів України 29 березня 2021 року прийнято постанову № 277 „Про додаткові заходи щодо організації виплати і доставки пенсій та грошової допомоги за місцем фактичного проживання одержувачів у межах України".
10 Березня, 2021 р., 08:31
Органами Пенсійного фонду проведено перерахунок з 01 березня. Якими документами регламентовано проведення індексації  пенсій?
11 Лютого, 2021 р., 15:55
Затверджено показники середньої заробітної плати працівників, зайнятих у галузях економіки України, визначена відповідно до постанови правління Пенсійного фонду України від 01.02.2008 № 4-4 “Про затвердження Порядку визначення показників середньої заробітної плати (доходу) в Україні, з якої сплачено страхові внески та яка відповідно до Закону України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування” враховується для обчислення пенсії:
15 Січня, 2021 р., 11:16
Відповідно до Закону України “Про Державний бюджет України на 2021 рік” з 1 січня 2021 року передбачено збільшення мінімальної заробітної плати та встановлення її на рівні 6 000,00 грн.