Прес-тур журналістів у Великокопанівській громаді

14 вересня відбувся прес-тур журналістів на території  Великокопанівської ОТГ, організованого Херсонським регіональним відділенням Асоціації міст України на тему: «Олешківська глибинка: неупереджений погляд».

У приміщенні Великокопанівської сільської ради відбулася прес-конференція за участі представників апарату Великокопанівської сільської ради на чолі з головою сільської ради  – Костенко В. Д., заступника голови Олешківської районної ради Буганова К.М., виконавчого директора Оленковської Л.П., консультанта з правових питань Негри А.П. та консультанта з комунікацій Нечипуренко О.М. Херсонського РВ АМУ, представників телеканалу «ТВій плюс», інтернет-видання «Херсонщина за день», газети «Вгору», районної газети «Вісник Олешшя», обласної газети «Новий день» та Зеленопідської громади. Робота розпочалася з вітального слова сільського голови Костенко В.Д., ознайомлення з результатами проведеної роботи Великокопанівською громадою з початку її створення та висвітлено найболючіші питання. Продовжили діалог з гостями заступник голови Олешківської районної ради Буганов К.М., начальник відділу освіти Великокопанівської сільської ради Шушко Т.В., в. о. старости с-ща Абрикосівка Тимчак Л.А. та заступник сільського голови з гуманітарних питань Круц Н.М.

Після закінчення прес-конференції гостям було запропоновано відвідати об’єкти соціально-культурної сфери: Великокопанівське відділення поліції Олешківського відділу поліції, КП «Великокопанівське», КЗ «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Великокопанівської сільської ради, Великокопанівську лікарську амбулаторію, відділ освіти Великокопанівської сільської ради, Великокопанівський Будинок культури, Великокопанівський ясла-садок «Ягідка», сільську і дитячу бібліотеки, музей с. Великі Копані та с-ще Абрикосівка.

На жаль, за браком часу, не встигли ппезентувати гостям нашої громади відділ освіти, сільську та дитячу бібліотеки, а також музей с. Великі Копані.

До с-ща Абрикосівка  ЗМІ поставилися з особливою увагою, адже їх цікавило, як вплинуло об’єднання  на розвиток селища і які результати досягнуто. Гості завітали до Абрикосівської ЗОШ I-III ступенів та Абрикосівського будинку культури, а також поспілкувалися із завідувачем ДНЗ ясла-садка «Пурпурова квітка» Шараєвою Т.О.

Ми вдячні Херсонському регіональному відділенню Асоціації міст України за надану можливість розповісти про результати об’єднання Великокопанівської та Абрикосівської сільських рад у Великокопанівську ОТГ.