До уваги пенсіонерів !

3 жовтня Верховна Рада України підтримала урядову пенсійну реформу і ухвалила в цілому законопроект «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій» № 6614. Протягом доби після підписання Закону Президентом України органами Пенсійного фонду будуть виготовлені додаткові виплатні документи по перерахованих пенсіях. Пенсіонери, в яких дата отримання пенсії припаде вже після набрання чинності Закону, одержать пенсійні виплати в новому розмірі. Ті пенсіонери, які з 4 жовтня, до набрання чинності Закону, вже отримали пенсію у «старому» розмірі, одержать відповідну доплату за окремою відомістю до закінчення виплатного періоду жовтня - тобто до 25 жовтня. Перерахунок буде здійснено в автоматичному режимі за матеріалами пенсійних справ, тому звертатися до органів Пенсійного фонду необхідності немає. Інформацію можна отримати за телефонами «гарячої лінії» Олешківського об’єднаного управління Пенсійного фонду України : (05542) 4-40-39, а також на веб-порталі послуг ПФУ.