Великокопанівська об'єднана територіальна громада
Олешківський район, Херсонська область

Історія одного фото…

Історія одного фото…

Я, Бондаренко Віра Антонівна (дівоче прізвище Нікітіна), у Великокопанівську 7-річну школу прибула вчителем математики у 1952-1953 навчальному році і працювала із вчителями зображеними на фото.

Зліва стоїть діловод школи (привозив нам заробітну плату) – Богза Микола Іванович, поряд з ним його дружина – Богза Ніна Лук’янівна. Їй зараз приблизно 90 років. Третьою зліва стоїть Нікітіна Галина Леонтіївна – вчитель географії і молодших класів. Вчителя, що стоїть праворуч я вже не пам’ятаю.

У першому ряді зліва першою сидить Криволап Євдокія Кузьмівна – вчитель російської мови. Нажаль, як склалася в неї доля я не знаю. Другою сидить вчитель молодших класів – Охременко Ніна Іванівна. Третя – вчитель географії  Гороненко Олександра Василівна, а поряд з нею її чоловік Гришко Андрій Іванович.

У другому ряду першою зліва сидить Тимофієнко Поліна Василівна  - вчитель молодших класів  і мама Тимофієнка В’ячеслава Миколайовича – бувшого директора середньої школи. Друга в цьому ряді – Криволап Марія Кузьмівна (сестра Криволап Євдокії Кузьмівни) – вчитель російської мови. Наступна – вчитель молодших класів Велика Марія Сергіївна. Остання – Канівець Клавдія Костянтинівна – вчитель російської мови.

На превеликий жаль, з усіх зображених на цьому фото в живих залишилися тільки Богза Ніна Лук’янівна та  Велика Марія Сергіївна. Про Криволап Євдокію Кузьмівну мені нічого не відомо. Маю надію, що вона ще жива.

Бондаренко В. А.« повернутися до списку новин