Великокопанівська об'єднана територіальна громада
Олешківський район, Херсонська область

Земельний відділ повідомляє

21.12.2017 року комісія здійснила виїзд по заяві мешканця с. Великі Копані щодо обміру його земельної ділянки, яка розташована за адресою с. Великі Копані, пров. Вишневий.

Виїхавши за вищезазначеною адресою комісія встановила що, земельна ділянка не приватизована, комісії було надано технічний паспорт БТІ та рішення виконкому № 10 від 11.03.1993 року, відповідно до якого за ним числиться земельна ділянка 0,60 га.

Дозвіл від сільської ради №92  року на будівництво капітальної огорожі  по пров. Вишневому, власник будинку отримав 30.10.2015 року, йому була надана план-схема на встановлення капітальної огорожі, де була вказана відстань і червона лінія, на якій він повинен був будувати капітальну огорожу.

Але фактично огорожу встановлено не там, де вказано спеціалістом із земельних питань і де стояла стара огорожа на відстані 148,5 м від одного краю земельної ділянки до іншого, а на 1,5 м. далі від указаного місця, і вже огороджено.

Враховуючи вищезазначене, комісія  вирішила, що  власник земельної ділянки встановив огорожу неправильно,  тим самим  здійснивши самозахват території загального користування (вулиці).

Також комісія вирішила звернутися до інспекції по використанню землі за допомогою у вирішенні питання самозахвату території провулку Вишневий.

Земельний відділ« повернутися до списку новин