5 листопада - День працівника соціальної сфери

Дата: 06.11.2017 08:14

З Днем працівника соціальної сфери!

Працівники соціальної сфери спілкуються з різними людьми, що мають всілякі проблеми: зі здоров'ям, з працевлаштуванням, соціальною адаптацією, з сімейними проблемами і т.п. Таким співробітникам, які день у день налагоджують зв'язки, роблять добро, виявляють милосердя, і присвячене таке професійне свято, котре святкуємо цього року 5 листопада.

Не маємо сумніву, шановні працівники соціальної сфери, що властивий вам моральний та професійний потенціал і надалі слугуватиме інтересам нашої громади.

Сердечно бажаємо вам, вашим родинам міцного здоров’я, щастя, радості, невичерпної життєвої енергії і нехай добро, зроблене вами, повертається до вас сторицею!